Contact

Het Portaal Uitgevers B.V.

Veerdijk 40-i
1531 MS Wormer
Noord-Holland, Nederland
Tel: +31 (0)75-6475747
traffic@hetportaal.com
www.hetportaal.com

Adverteren?

Wil je jouw bedrijf of producten promoten via onze media? Neem dan contact op met ons salesteam: 075-6475747.

PromZ

Meryem Lasance-Karakus of Pierre van den Ancker

PromZ.be

John Michael Swaab

Conference Matters

Ferry Aaftink

Expovisie

Ferry Aaftink

Adreswijzigingen:

Graag vragen wij je per mail jouw adreswijziging door te geven via het mailadres: abonnementen@hetportaal.com

Gelieve in de e-mail duidelijk te vermelden om welk magazine het gaat, de gegevens zoals deze op de adresdrager zijn vermeld en een duidelijke instructie wat de aanpassingen zijn.

Het team

 

Ferry

Ferry Aaftink
Sales Manager
ferry@hetportaal.com

Pierre

Pierre van den Ancker
Sales Manager
pierre@hetportaal.com

Meryem

Meryem Lasance-Karakus
Sales Director
meryem@hetportaal.com

Peter

Peter van Gestel
Hoofdredacteur PromZ
peter@hetportaal.com

John

John Michael Swaab
Directeur / Eigenaar
john@hetportaal.com

Yvonne

Yvonne Ackerman
Controller
yvonne@hetportaal.com

Monique

Monique Zijlstra
Event Manager / Finance
traffic@hetportaal.com

Hanna

Hanna ter Velde
Traffic Manager
traffic@hetportaal.com

Marco

Marco Rensen
Webmaster
webmaster@hetportaal.com

Edwin

Edwin Nunnink
Hoofdredacteur Expovisie /
Conference Matters
edwin@hetportaal.com